Rijeka nad wyraz urokliwa kotka od zawsze sprawiała problemy wychowawcze. Pomimo włożonego serca, ciepła, wzmożonej uwagi nigdy nie udało jej się prawidłowo zsocjalizować ani z człowiekiem ani z resztą stada.

5 tygodni temu 30 stycznia 2018r. przyszła na świat Balladynka, jedyna córka Vanillo vom Akaziengrund i Noriko Znad Morza*PL. Czas najwyższy pochwalić się jak wygląda. Jest bardzo odważna, ciekawska i wszędobylska. Jest jedynaczką więc wszyscy poświęcamy jej wyjątkowo dużo uwagi.

Rijeka Znad Morza*PL to bardzo piękna półtoraroczna kotka. Niestety mimo naszych starań nie udało nam się jej zsocjalizować ze stadem. Jest wycofana i płochliwa. Dlatego też szukamy dla niej odpowiedzialnego domu bez innych zwierząt i małych dzieci.

W dniach 3 i 4 luty 2018r. nasze koty brały udział w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Gdańsku. Naszą hodowlę reprezentowali: CH Nelson Znad Morza*PL oraz Blueberry of Diamond Castle*DE. Oboje otrzymali oceny EX 1.

Miot A2 to już całkiem spore ośmiotygodniowe kociaki. Najwyższy czas przedstawić je bliżej.

Afrodyta- piękna tak jak wskazuje na to jej imię. Przy tym szalenie bystra, wszędobylska. Największa spryciara.

Apollo- tak jak najpiękniejszy z greckich bogów, najpiękniejszy z kocurków. Duży, masywny i..... rozbrykany. Zamieszka w Warszawie.

Tradycyjnie już w dzień świąteczny czyli niedzielę 12 listopada jedna z kotek uraczyła nas porodem. Po raz pierwszy mamą została Rakija Znad Morza*PL a ojcem doświadczony już w tej materii CH Vanillo vom Akaziengrund. Poród był bardzo długi i wyczerpujący.

Chłopaki z miotu "Y" Yogi i Yakuza niedługo opuszczą nasz dom, Yamaha i Yoda zostaną z nami.  Maluchy 29 października kończą 3 miesiące, z puchatych małych kuleczek zrobiły się puchate duże kuleczki. Jak urosły możecie zobaczyć w ich indywidualnych galeriach.

W dniach 14-15 października uczestniczyliśmy w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Słupsku. Reprezentantem naszej hodowli był Nelson Znad Morza*PL, dla którego wystawa zakończyła się olbrzymim sukcesem. W sobotę zakończył tytuł championa uzyskując jednocześnie tytuł BOS w kategorii III.

Niedzielny poród Rakiji Znad Morza*PL 10 września 2017r. zaowocował szóstką maluchów. Nasze "Zetki" to trzech niebieskich chłopaków i trzy szylkretki niebieskie dziewczynki. Maluchy rosną i właśnie zaczęły otwierać oczka. Niestety mama nie pozwalała na dłuższą sesję zdjęciową. Na czwórkę z maluchów już czekają nowi właściciele.

safe animal 600x100