Nasze dziewczyny od zawsze wykazywały się pomysłowością co do terminów porodów. W szczególności upatrzyły sobie różnego rodzaju święta. Porodowym standardem były niedziele, Sylwester, Wielkanoc,1 Maja itp.

To nasza najstarsza kotka, będąca od kilku lat na zasłużonej emeryturze. Daisy ma 11 lat i cieszy się świetnym zdrowiem.

Jedno z częściej zadawanych pytań, z którymi się spotykam brzmi:
"A dlaczego imię kotka ma być na tą konkretną literkę, bo my już inne imię wybraliśmy"

Ostatnie słowo ZAWSZE należy do Blueberry of Diamond Castle*DE

Podobnie jak w przypadku swojego pierwszego miotu, także i tym razem Yamaha Znad Morza*PL postanowiła urodzić w towarzystwie swojej najbliższej przyjaciółki Yasminki i jej maluchów.

4 maja przy ul. 1 Maja nasza kotka Maja (Maya of Last Hope*CZ) obdarzyła nas czwórką maluchów „M”. Na świat przyszły trzy niebieskie kocurki i jedna długowłosa liliowa kotka.

Po długiej przerwie (baaardzo długiej), w końcu przyleciał do nas bocian, a dokładnie 3 bociany, i czwarty w drodze. Prawdziwy baby boom. Ojcem oczywiście został nasz macho Nelson Znad Morza*PL.

Mój malutki Misio trochę urósł i dorobił się już gromadki maluchów. Niezmiennie jest ostoją spokoju i łagodności, chociaż na takiego nie wygląda.

Długowłosa zgrabna choć niekoniecznie szczupła blondynka o wdzięcznym imieniu Gioconda, głębokim spojrzeniu, bursztynowych oczach, ognistym temperamencie ogląda się za nowym sponsorem :)
Charakterna, wścibska, rozrywkowa, niewymagająca.

safe animal 600x100