Mój malutki Misio trochę urósł i dorobił się już gromadki maluchów. Niezmiennie jest ostoją spokoju i łagodności, chociaż na takiego nie wygląda.

Długowłosa zgrabna choć niekoniecznie szczupła blondynka o wdzięcznym imieniu Gioconda, głębokim spojrzeniu, bursztynowych oczach, ognistym temperamencie ogląda się za nowym sponsorem :)
Charakterna, wścibska, rozrywkowa, niewymagająca.

Yamaha Znad Morza*PL nasz cud natury, chodzący ideał brytyjczyka. Jak na nią patrzę to widzę w niej wszystko to co w sobie miał najlepszego jej ojciec Pompon czyli Ramses of Diamond Castle Pompona (GIC), który przedwcześnie nas opuścił. Stratę Pompona bardzo przeżyliśmy ale na szczęście zostały po nim geny, które nosi Yamaha.

4 marca urodziły się dwie dziewczynki, córki CH Vanillo vom Akaziengrund*DE oraz Yasminki de Pura Sangre*CZ. Długo ukrywaliśmy je przed światem ale najwyższy czas się pochwalić. Przedstawiamy Wam długowłosą kremową Giocondę Znad Morza*PL oraz Grace Znad morza*PL.

30 listopada rodzicami zostali Noriko Znad Morza oraz Vanillo vom Akaziengrund. Powitaliśmy trójkę maluchów: niebieskiego krótkowłosego kocurka, niebieskiego długowłosego kocurka oraz niebieską szylkretkę. Teraz czeka nas trudne zadanie, znalezienie imion na literkę "F".

Bardzo często w swojej pracy hodowlanej spotykam się z zapytaniem, dlaczego kocięta sprzedawane "na kolanka" są przeze mnie kastrowane przed wydaniem.
Już samo sformułowanie "na kolanka",jest odpowiedzią na pytanie. Bo są to kociaki nieprzeznaczone do dalszej hodowli.

Statystycznie rzecz ujmując 90% naszych porodów odbywa sie w niedziele i  święta.  Dzisiejsza niedziela potwierdziła statystyki. O 5:00 obudziło nas znajome popiskiwanie. Bez naszej pomocy urodziły się dwie dziewczynki niebieskie szylkretki, córki CH Nelsona Znad Morza*PL  i Yasminki de Pura Sangre*CZ.

Czasami nawet hodowcom należy się przerwa w pracy. Dlatego też zrobiliśmy sobie razem z naszymi kotami urlop. Całe pół roku bez maluchów!!! Nawet nasz profil na fb, i  strona www odpoczywały. Co dobre szybko się kończy i czas wracać do obowiązków, tym bardziej, że wczoraj 23 czerwca 2018r. powitaliśmy trojaczki.

Yasminka de Pura Sangre*CZ jest strasznie wybredna, jeżeli chodzi o płeć przeciwną. Trzykrotne próby krycia doświadczonym kremowym Vanillo vom Akaziengrund*DE nie dały żadnego efektu. Pewnie dlatego, że za ścianą widziała przystojniaka Nelsona Znad Morza*PL.

safe animal 600x100