Poniżej prezentujemy wiadomości od nowych właścicieli kotów brytyjskich z naszej hodowli.Jesteśmy dumni , że nasze koty trafiły do wspaniałych domów a ich właściciele dzielą się z nami informacjami na ich temat.

Dlaczego akurat takie imię: Zen? Bo Zen to "spokojny umysł", Zen to wyzwolona świadomość, narzędzie i ostateczne schronienie.
"Jest wspaniały...charakter cudowny..." to o Zenie zwanym na co dzień Zenkiem pisze Pani Kasia
I więcej słów nie potrzeba. To nam wystarczy by uwierzyć, że ciężka praca hodowlana ma sens.

Zetka Znad Morza*PL nasza mała kruszynka zamieszkała u Pani Małgosi. Jest nam niezmiernie miło, że Pani Małgosia pisze o niej tak: "Zetka się zadomowiła na amen. Jest bardzo towarzyska,ciągle za kimś chodzi, najlepiej jej się śpi tam gdzie najwięcej ludzi przebywa, uwielbia się bawić, ale jest przy tym bardzo grzeczna i do tego ma anielską cierpliwość do dzieci."

Sally Znad Morza*PL zamieszkała w Szczecinie razem z Panią Andżeliką i Panem Sebastianem, którzy mówią o niej tak: "Jest super typową dziewczyną, lubi wszystko co błyszczące, uwielbia zabawy a szczególnie rzucanie gumowych figurek mojego syna. Wszyscy są nią zachwyceni-taka księżniczka.

Pani Agnieszko dzięki bardzo za wspaniałego kota jakim jest Teofil. Uwielbiam go za przywiązanie jakim mnie darzy i przyjazny charakter. Rosnie jak na drozdzach i czuje sie doskonale w moim domu.

Nicholson wyemigrowal do Szwecji. Mieszka u Pani Soni. Oto co nam napisała:" Jest kochany, nawet moj tata, który zwierząt w domu nigdy nie akceptowal,  zakochał się w swoim wnuczku:) podczas podróży nikt nas nie sprawdził, nawet Nie chcieli jego dokumentów do wglądu. Za to wszyscy się zachwycali:)

Teodor zamieszkał w Goleniowie. Na pamiatke młody właściciel Oliwier narysował dla mnie jego  portret. Mama Oliwiera napisała do nas tak: " Słodziak i przylepka. Chodzi za nami i przynosi zabawkę jak chce się bawić. Zagościł w naszym domu i sercach naszej całej rodziny. Jeszcze raz wielkie dzięki."

Pan Marek ze Świnoujścia pisze o Telimenie tak: Chodzi za mną po mieszkaniu jak piesek, dosłownie  wszędzie.  Ma doskonały  apetyt. Jedynie dokucza w nocy, nie dając spać. Budzi i domaga się głaskania i zabawy hehe.

Dzień dobry ! Ula szybciutko opanowała nowy dom. Jest bardzo miła i przyjacielska, nie boi się niczego i chętnie się bawi. Zgodnie z przewidywaniami Simona ustawiła bardzo szybko tak, że kocurek zamknął się w sobie jeszcze bardziej, co nie zmienia faktu, że jest przemiły.

safe animal 600x100